Přepínač stylů

Styl rozložení


Vzor pozadí

Barevné schéma

Podmínky služby

Úvod

Vítejte na webu Krásná Od Popelky. Tyto podmínky služby regulují váš přístup a používání našich služeb, včetně jakýchkoli informací, nástrojů a funkcí dostupných na tomto webu. Při přístupu na náš web a jeho používání se zavazujete k dodržování těchto podmínek. Pokud s těmito podmínkami nesouhlasíte, neměli byste webovou stránku používat. Budeme se věnovat zásadám, kterými se řídíme při poskytování našich služeb, povinnostem uživatelů, ochraně osobních údajů a způsobu řešení sporů.

Ochrana osobních údajů

Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Vaše osobní údaje budou zpracovávány a chráněny s nejvyšší pozorností a pečlivostí v souladu s platnými zákony o ochraně osobních údajů. V této části naleznete informace o tom, jaké údaje sbíráme, jak jsou používány a jaké máte možnosti ohledně jejich používání a přístupu k nim.

Podmínky používání

Poskytujeme vám omezenou, nevýhradní a odvolatelnou licenci k přístupu a používání naší webové stránky a jejích služeb pro vaše osobní a nekomerční použití. Jakýmkoli používáním našich služeb, které je v rozporu s těmito podmínkami, je tato licence automaticky odvolána. Uživatelé se zavazují, že nebudou web a jeho obsah využívat způsobem, který by mohl poškodit, vyřadit z provozu, přetížit nebo ohrozit služby.

Limitace odpovědnosti

Používání webového obsahu a služeb poskytovaných na tomto webu je na vlastní riziko uživatele. Veškerý obsah a služby jsou poskytovány na základě "jak jsou" a "jak jsou dostupné". Nezaručujeme, že náš web, jeho servery, nebo e-maily poslané z [email protected] jsou bez virů nebo jiných škodlivých komponent.

Kontaktní informace

V případě jakýchkoli otázek nebo poznámek ohledně našich Podmínek služby nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese [email protected] nebo na poštovní adrese Karolíny Měchurové: Bašty 280, 602 00 Brno-střed-Veveří, Česká republika.

Sdílet s přáteli

Přidat komentář