Přepínač stylů

Styl rozložení


Vzor pozadí

Barevné schéma

Zásady ochrany osobních údajů

Úvod

Vítejte na webových stránkách Krásná Od Popelky, kde se vážíme Vašeho soukromí a chceme, abyste se u nás cítili bezpečně. Ochrana osobních údajů je pro nás prioritou a v následujících odstavcích Vám podáme informace o tom, jakým způsobem shromažďujeme, používáme a chráníme Vaše osobní údaje.

Dodržujeme nejvyšší standardy ochrany soukromí a snažíme se neustále zlepšovat naše postupy v souladu s aktuálními zákonnými požadavky. Důležité je, aby jste měli přehled o tom, jaké osobní údaje shromažďujeme, pro jaké účely je používáme a jaké máte možnosti v souvislosti se správou Vašich údajů.

Ochrana osobních údajů

Shromažďování osobních údajů

Na našich stránkách můžete narazit na formuláře, které Vás žádají o poskytnutí osobních údajů, jako je jméno, adresa, e-mailová adresa či telefonní číslo. Tyto informace shromažďujeme pouze s Vaším vědomím a souhlasem a slouží nám k poskytování našich služeb, zlepšení obsahu webových stránek a k personalizaci Vaší uživatelské zkušenosti.

Použití a ochrana osobních údajů

Veškeré osobní údaje jsou uchovávány v bezpečí a jsou chráněny před neoprávněným přístupem. Používáme různé bezpečnostní technologie a procedury, abychom zajistili ochranu Vašich osobních údajů. Vaše údaje používáme výhradně pro účely, pro které byly shromažďovány, a nejsou sdíleny s třetími stranami bez Vašeho výslovného souhlasu.

Kontaktní informace

V případě jakýchkoli dotazů nebo obav týkajících se ochrany Vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu na [email protected] nebo poštovní adresou Bašty 280, 602 00 Brno-střed-Veveří, Czechia. Vlastníkem webových stránek je Karolína Měchurová, která je zodpovědná za ochranu a zpracování osobních údajů.

Sdílet s přáteli

Přidat komentář