Přepínač stylů

Styl rozložení


Vzor pozadí

Barevné schéma

O nás

O nás

Vítejte ve světě Krásná Od Popelky, jedinečném místě, kde se krása snoubí s vědou a přírodou, aby vám nabídla to nejlepší pro vaši péči o tělo a zdraví. Naší vizí je zpřístupnit každé ženě i muži produkty a řešení, které je nejen zkrášlí, ale také podpoří jejich celkové zdraví. Poznejte tajemství pravé krásy objevené díky pokročilé dermokosmetice, inovativním metódám péče o pleť a odborně selektovaným produktům pro podporu zdraví odvnitř.

Náš přístup je jednoduchý – váš vzhled je odrazem vašeho vnitřního zdraví. Proto jsme pro vás pečlivě vybrali produkty, které podporují nejen krásu, ale i zdraví vaší pokožky, vlasů a celého těla. Odmítejte kompromisy a dopřejte si to nejlepší z celého světa krásy a zdraví s Krásnou Od Popelky.

Naše služby

Naše portfolio zahrnuje širokou škálu produktů a služeb, od profesionální depilace, přes speciální dermokosmetické přípravky, až po unikátní řešení pro manikúru a pedikúru. Každý produkt v naší nabídce byl pečlivě vybrán s ohledem na jeho kvalitu, účinnost a schopnost poskytnout našim zákazníkům opravdové výsledky.

Uvědomujeme si, že každý člověk je jedinečný a jeho potřeby se liší. Přesně proto se snažíme nabízet personalizované poradenství a produkty, které dokonale odpovídají jedinečným požadavkům a preferencím každého z vás. Připojte se k nám a společně objevme cestu k dokonalé kráse a zdraví, která začíná u nás, v Krásná Od Popelky.

O zakladatelce Karolíně Měchurové

Karolína Měchurová, zakladatelka naší společnosti, je žena s vášní pro krásu a zdraví. S více než deseti lety zkušeností v kosmetickém průmyslu a stálou touhou po učení se a zdokonalování v oblasti péče o tělo, Karolína ztělesňuje ducha moderní ženy, která chápe, že pravá krása pochází nejen z vnějšího vzhledu, ale i z vnitřního zdraví a pohody.

Její cesta začala snem o vytvoření místa, kde by každý mohl objevit svou vlastní cestu k pravé kráse a zdraví. Dnes, Krásná Od Popelky, díky Karolínině vášni a odborným znalostem, nabízí unikátní řešení a produkty, které jsou svědectvím nejen jejího odborného umu, ale i jejího srdce a duše vkládaného do každého aspektu jejího podnikání.

Sdílet s přáteli

Přidat komentář