kniha návštěv

 


formulář k Vašemu příspěvku naleznete níže 

Poděkování

Dobrý den paní Suchomelová,
 
zasílám fotku ze svatby, jak jsem slíbila. Ještě jednou Vám chci moc poděkovat za půjčení překrásných šatů a za nádherné líčení. Slečně Karolíně patří též velký dík za krásný účes. Díky vám byl náš den naprosto bez chybičky.
 
Mějte se hezky a jsem s pozdravem, Veronika Pohořelá (Suchá).

18. 10. 2018

Poděkování

Dobrý den,

ještě jednou bych Vám chtěla moc poděkovat za skvělou spolupráci při zkouškách a následně v den D naší svatby, za perfektní líčení a nádherné šaty, které jsem si u Vás mohla vypůjčit. 
Líbil se mi Váš profesionální přístup prověřený dlouholetou praxí v přípravách nevěsty (ženicha) na svatební den. 
Svatba se nám na Kuksu vydařila, počasí vyšlo. Foukal sice studený vítr, ale i sluníčko vykouklo, takže jsme byli spokojeni. 
 
Ještě jednou moc děkuji. Přeji Vám hodně úspěchů v další Vaší práci a ať se Vám i nadále daří.
S pozdravem
Lucie Celbová (Jiroutová)

28. 07. 2018

Poděkování

Dobrý den. 
  
Chtěla bych vám moc poděkovat za krásné šaty, které jsem díky vám mohla mít na sobě. Díky vám jsem mohla být ve svůj velký den D za princeznu. Šaty byly nádherné. Všem se moc líbily a ženich byl dojat. :)     
  
Marie Kubelková (Kováčová) 

28. 07. 2018

Poděkování

Díky salonu popelka jsem se 9.6.2018 na pár hodin cítila jako opravdová princezna. Šaty i líčení perfektní. Mockrát děkuji. Posílám foto jako důkaz.

13. 06. 2018

Janička: Šaty jako z pohádky

Patří Vám poděkování, za úžasné svatební šaty, které jsem díky Vám mohla mít na svém dnu s velkým D na sobě. Byly velmi decentní a zároveň skvostné . Všem se moc líbily, Ženich byl dojatý a já byla za princeznu.

18. 04. 2018

Lenka Jandová: Poděkování

Ráda bych poděkovala paní Suchomelové za perfektní líčení a krásné svatební šaty, slečně Pavelkové pak děkuji za nádherný účes. Díky nim jsem si svatební den užila opravdu jako princezna a svatební salon U popelky můžu všem jen doporučit. Lenka Jandová

21. 03. 2018

Poděkování

Dobrý den. Ještě jednou bychom Vám i slečně Karolínce chtěly za vše poděkovat. Shodly jsme se na tom, že ráno u Vás bylo to nejlepší, co jsme mohly udělat a navždy zůstane v našich myslích. Jste skvělá, příjemná a navíc moooc šikovná žena a to samé platí i o slečně, která umí kouzla z vlásků.
Posílame slíbené fotečky a určitě využijeme Vaše služby i v plesové sezóně :-)
S pozdravem a přáním všeho krásného Monika Masopustová a Barbora Petrovická-nevěsta ;-)
 

07. 12. 2017

Veronika Dvořáková: Poděkování

Ráda bych poděkovala paní Suchomelové za půjčení krásných šatů a také paní Ježkové za úžasný účes. Díky vám jsem si svůj svatební den užila. Ještě jednou velké díky.

13. 08. 2017

Alena Haasová: Poděkování

Svatební salon U Popelky mne velmi mile překvapil - hned při první návštěvě jsem zde našla šaty přesně podle mých představ. Moc děkuji paní Jitce Suchomelové za krásné líčení, radu s výběrem šatů i jejich pečlivou úpravu, aby šaty opravdu dokonale sedly. Děkuji také paní Evě Ježkové za nádherný účes a podporu nebát se vyzkoušet něco nového. A oběma dámám díky za pohodu, kterou kolem sebe šíří.

13. 08. 2017

Simča Sísule Fléglová: Veliké díky

Také bych moc chtěla poděkovat svatebnímu salonu za skvělé šaty, které ze mě udělaly princeznu  za tu trpělivost, co se mnou měla paní Suchomelová 

13. 08. 2017

Renata Ševlová ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ): Velké poděkování

Chtěla bych moc poděkovat celému týmu salonu U popelky. Skvělý přístup a příjemná atmosféra pomohli udělat můj svatební den nezapomenutelný. Salón U popelky všem vřele doporučuju

22. 05. 2017

Renata Šévlová: Poděkování

Chtěla bych moc poděkovat celému týmu salonu U popelky. Byla jsem moc spokojená. Děkuji Vám, že jste mi můj svatební den udělaly nádherný a nezapomenutelný ❤️

22. 05. 2017

Markéta Zakouřilová: Poděkování

Moc děkuji paní Suchomelové za pomoc s výběrem svatebních šatů a líčení. Paní Ježkové za pěkný účes. Byla jsem velice spokojená. Všem doporučuji.

29. 03. 2017

Iveta Veselá: Poděkování

Opožděně bych chtěla poděkovat p. Suchomelové a p. Ježkové za jejich dobře a úžasně odvedenou práci, která spočívala ve výběru šatů a zkoušce šatů. Výborná spolupráce, šaty byly úžasné a měly velký úspěch. Doporučuji všem tento salón jak na svatbu, tak na jiné společenské akce. Děkuji

06. 11. 2016

Lenka Jeřábková ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ): Poděkování

Moc děkuji paní Suchomelové za pomoc a trpělivost při výběru šatů. Šaty byly krásné, čisté - prostě dokonalé. Salon U Popelky doporučuji všem nevěstám!

15. 07. 2016

Lucie Stuchlíková: Poděkování

Moc děkuji paní Suchomelové za pomoc s výběrem šatů a doplňků. Prostředí salonu je velmi příjemné a šaty krásně sněhobílé. Všem vřele doporučuji.

21. 06. 2016

Veronika Pešková ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ): poděkování

Moc vám děkuji za ochotu, trpělivost a báječnou atmosféru. Všem mohu jen doporučit. Děkuji za skvělý den!

29. 02. 2016

Poděkování

Chtěla bych poděkovat za perfektní služby při přípravě svatby. Paní Suchomelové za pomoc při výběru šatů a líčení, Evě Ježkové za pěkný účes a Blance Šormové za nádhernou kytici.

12. 12. 2015

Helena: Vřele doporučuji salon U Popelky

Poté, co jsem v salonu U Popelky našla svoje vysněné šaty, jsem usoudila, že bude jednodušší využít i ostatní služby tohoto salonu. Dnes musím říct, že to nebylo pouze nejjednodušší řešení, ale skvělý nápad a příjemný zážitek. Díky přípravám v salonu jsem unikla shonu, který se odehrával doma, a společně s družičkou a svědkyní jsme si užily kompletní servis. Líčení, účes i květiny byli úžasné a sklidili velký úspěch. Děkuji.

22. 09. 2015

Jana Neumannová ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ): Poděkování

Chtěla bych Vám poděkovat za veškerou péči, která se mi dostala, nejen při zkoušce šatů a líčení, ale i ve svatební den. Šaty, líčení, účes i květiny byly naprosto dokonalé. Proto bych touto cestou chtěla poděkovat i Evě Ježkové a Blance Šormové.

15. 09. 2015

Titulek *
Jméno *
Zpráva *
Bezpečnostní kód * Kontrolní obrázekNačíst nový bezpečnostní kód
   
 

 

Powered by Phoca Guestbook